Copywriting po francusku

Rozszerz swoją ofertę i dotrzyj do klientów z Francji, Belgii, Luksemburga oraz innych krajów francuskojęzycznych.

Copywriting po francusku - dla kogo?

FRANCJA

Pisanie tekstów dla mieszkańców Francji

Francja to jeden z największych pod względem populacji krajów w całej Europie. Nie powinno zatem dziwić, że coraz większa liczba Polaków prowadzących biznes, próbuje swoich sił na tym rynku. Niestety Francuzi mają wysokie wymagania i trudno przekonać ich do skorzystania z zagranicznej oferty. Jedną z niezbędnych rzeczy, jakie musi mieć każdy przedsiębiorca działający we Francji, jest strona www z tekstami po francusku.

FRANCJA (1)

Teksty dla krajów francuskojęzycznych

Copywriting francuski otworzy przed Tobą duże szanse rozwoju. Dobre opisy produktów po francusku oraz ciekawa witryna w tym języku przydadzą się również przy działalności w innych krajach francuskojęzycznych. Mieszkańcy Belgii, Luksemburga czy Szwajcarii, podobnie jak Francuzi, preferują komunikaty po francusku. Wybierając copywriting po francusku, otwierasz się także na kraje położone poza Europą, takie jak Kanada.

Copywriter francuski - skuteczne teksty

Wielu tłumaczy oraz profesjonalnych biur tłumaczeń ma w ofercie usługę tłumaczenia stron internetowych na języki obce. Niestety w wielu przypadkach proste przetłumaczenie strony www jest niewystarczające i nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Dzisiejsze wyszukiwarki internetowe promują strony z unikalnymi treściami maksymalnie dopasowanymi do użytkownika. Właśnie dlatego, dużo lepszym rozwiązaniem jest lokalizacja strony internetowej lub unikalny copywriting po francusku.

Sekret skutecznych tekstów po francusku kryje się w ich jednoczesnym dopasowaniu do potrzeb odbiorców, jak i najlepszych wyszukiwarek internetowych. Dzięki unikalnym treściom po francusku zgodnym z zasadami SEO zagraniczna wersja Twojej strony internetowej szybciej stanie się widoczna w sieci. 

Pisząc teksty na strony www, stawiamy na naturalność oraz wysoki poziom informacji. Tworzymy copywriting francuski dla ludzi, który odpowiada ich wymaganiom i potrzebom.

Nasze teksty po francusku

wykorzystujemy język korzyści i techniki perswazji

Pisząc teksty po francusku wykorzystujemy język korzyści oraz techniki perswazji. Dzięki temu nasz copywriting francuski przemawia do czytelników i zachęca ich do pojęcia określonych działań.

treści po francusku zoptymalizujemy pod SEO

Teksty po francusku optymalizujemy zgodnie z zasadami SEO. Wykorzystujemy słowa kluczowe, a także dopasowujemy strukturę opisów i artykułów po francusku do wymagań wyszukiwarek internetowych.

Oferta

Pisanie tekstów po francusku

TEKSTY NA STRONĘ WWW

Piszemy teksty po francusku na strony internetowe — treści na stronę główką, zakładki kontakt, o nas, oferta, itp. Jesteśmy w stanie przygotować tekst na dowolną podstronę według Twoich wytycznych.

OPISY PRODUKTÓW I KATEGORII DO SKLEPU INTERNETOWEGO

Zajmujemy się również pisaniem opisów produktów i kategorii w języku francuskim. Redagujemy opisy sprzedażowe, które są odpowiednio zoptymalizowane. Na Twoje życzenie opisy możemy umieścić bezpośrednio w panelu sklepu.

ARTYKUŁY SPONSOROWANE PO FRANCUSKU

Artykuły sponsorowane po francusku to jeden ze sposobów na wyróżnienie się spośród konkurencji. Artykuły poradnikowe, reklamowe oraz specjalistyczne możesz umieścić na stronie partnera lub na własnym blogu, dzięki czemu dotrzesz do większej liczby odbiorców.

BLOG FIRMOWY PO FRANCUSKU

Obecnie jednym z ważniejszych elementów każdej strony jest blog. Jeśli chcesz, możemy poprowadzić go dla Ciebie po francusku. Usługa obejmuje stworzenie tekstu po francusku, formatowanie, dodanie nagłówków i metatagów, zdjęć z darmowego banku oraz publikację treści w sieci.

OPISY PRODUKTÓW PO FRANCUSKU NA MARKETPLACE’Y

Francja to kraj, w którym przeważająca liczba zakupów dokonywana jest za pośrednictwem portali sprzedażowych. Każdy z nich ma własne zalecenia i wymaga innego opisu produktu po francusku. Pomożemy w dostosowaniu opisów do każdego z nich. Dodatkowo możemy pomóc Ci w konfiguracji konta i strony sklepu.

Copywriting po francusku a portale sprzedażowe

Od kilku lat portale typu marketplace wspinają się we Francji na wyżyny popularności. Coraz większa liczba przedsiębiorców, zarówno dużych, jak i małych, decyduje się na wystawienie na nich swoich ofert. Po dopełnieniu niezbędnych formalności konieczne będą dobre opisy produktów. Większość portali ma swoje wymagania dotyczące copywritingu po francusku, a opisy muszą być tworzone zgodnie z wytycznymi. 

Sprawdź, na jakie francuskie marketplace’y piszemy opisy produktów:

SEO copywriting po francusku

Na widoczność strony w internecie wpływ ma wiele różnych czynników. Jednym z najważniejszych z nich są dobrze zoptymalizowane, ciekawe i bogate w informacje treści. Skuteczny SEO copywriting po francusku może w szybkim czasie przynieść widoczne rezultaty, które byłby trudne do osiągnięcia przy zwykłym tłumaczeniu strony www na język francuski. Jeżeli chcesz, by teksty na Twojej witrynie były nie tylko skuteczne sprzedażowo, ale również odpowiednio sformatowane i przygotowane, zdecyduj się na tę usługę.

Pracując nad unikalnymi tekstami na stronę internetową, copywriter francuski skupia się na stworzeniu poprawnych treści o dużej przydatności. Redaguje treści, które odpowiadają potrzebom klienta i osób przeszukujących stronę oraz potrafi zainteresować ich tematem. W tekstach wykorzystuje słowa kluczowe oraz dba o ich odpowiednią strukturę i nasycenie.

Twój blog po francusku

Jeżeli posiadasz już stronę internetową po francusku, rozważ również prowadzenie bloga w tym języku. Nasza oferta obejmuje zarówno pisanie pojedynczych artykułów blogowych po francusku, jak również kompleksową obsługę bloga. Jesteśmy w stanie nie tylko przygotować treść posta, ale także stworzyć nagłówki, metatagi, sformatować tekst, wprowadzić linkowanie wewnętrzne, wybrać pasujące zdjęcia z darmowego banku oraz wprowadzić posty na stronę. 

Potrzebujesz copywritingu po francusku?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z copywritingiem francuskim. Wyślij nam wiadomość zawierającą szczegóły zlecenia. Po ustaleniu niezbędnych szczegółów przedstawimy Ci wycenę oraz termin realizacji usługi.