Copywriting w obcych językach

Potrzebujesz wysokiej jakości tekstów w obcych językach?

Dlaczego warto prowadzić stornę w obcym języku?

 • Na całym świecie z internetu korzysta ponad 3,4 miliarda osób, czyli ponad połowa populacji.
 • Korzystanie z internetu jest popularne na wszystkich kontynentach.
 • Największa liczba internatów znajduje się w Chinach, Indiach oraz Stanach Zjednoczonych. Najwięcej użytkowników internetu w Europie mieszka w Rosji, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz we Francji.
 • Dzięki dużej liczbie międzynarodowych firm kurierskich w Polsce, wysyłka do krajów zagranicznych jest prosta i w wielu przypadkach opłacalna pod względem finansowym.
 • Sprzedaż usług za granicę cały czas się rozwija, a konsumenci coraz częściej poszukują zleceniobiorców poza granicami kraju.
 • Mimo że konsumenci są otwarci na nowe rynki, to znakomita większość z nich przegląda strony w swoim języku rodzimym.
 • To właśnie poprawność językowa oraz zawartość opisów w największym stopniu decydują o decyzji zakupowej.
 • Sukces na rynku zagranicznym w większości przypadków nie jest możliwy bez strony internetowej w obcym języku.
 • Copywriting w obcych językach powinien być elementem strategii sprzedażowej na każdym rynku.

Czy dobre teksty po angielsku wystarczą?

Angielski to jeden z najpopularniejszych języków internetu. Korzysta z niego aż 990 milionów internetów na całym świecie. Jest również niezwykle popularny wśród mieszkańców Europy. Przygotowanie strony internetowej oraz oferty sprzedażowej po angielsku jest niezbędne jeżeli chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców z różnych krajów. Dzięki jednej wersji strony, z Twoich usług będą mogli skorzystać mieszkańcy wielu krajów. Copywriting po angielsku pozwoli Ci szybko rozwinąć ofertę i rozszerzyć swoja działalność.

Nie możesz jednak zapominać, że nadal prawie 35% mieszkańców Europy porozumiewa się wyłącznie w języku ojczystym. Jeżeli zatem chcesz dotrzeć do wszystkich mieszkańców danego kraju, powinieneś zaproponować im pełną ofertę w ich języku. Dzięki usłudze copywritingu w językach obcych możesz być pewien, że wszystkie treści będą dopasowane do potrzeb i oczekiwań odbiorcy. Pisanie tekstów po rosyjsku, niemiecku, francusku, hiszpańsku czy włosku jest niezbędne jeżeli chcesz zdobyć zaufanie klientów.

Copywriting w obcych językach - w jakich językach piszemy?

 • angielski

  Jeżeli chcesz stworzyć globalną wersję strony internetowej lub chcesz prowadzić działalność w jednym z anglojęzycznych krajów, zdecyduj się na copywriting po angielsku.

 • rosyjski

  Copywriting po rosyjsku pozwoli Ci dotrzeć do mieszkańców Rosji oraz innych krajów, w których mówi się po języku rosyjskim.

 • niemiecki

  Dzięki copywritingowi po niemiecku swoja ofertę będziesz mógł zaprezentować aż 130 milionom osób korzystających z Internetu.

 • francuski

  Francuzi to naród otwarty na kupowanie za granicą, ale wielu z nich porozumiewa się wyłącznie po francusku - dotrzyj do nich za pomocą copywritingu po francusku.

 • hiszpański

  Pisanie tekstów po hiszpańsku pozwoli Ci dotrzeć do osób mieszkających na wielu kontynentach.

 • włoski

  Mimo że Włosi to bardzo otwarty naród, to ich znajomość języków obcych jest słaba. Zachęć ich do skorzystania z Twojej oferty dzięki tekstom po włosku.

 • ukraiński

  Przygotowanie strony i oferty po ukraińsku to wspaniały sposób, by dotrzeć zarówno do osób przebywających na stałe na Ukrainie, jak również wszystkich Ukraińców mieszkających w Polsce.

 • inne

  Jeżeli chcesz zamówić teksty w innym języku, skontaktuj się z nami! Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Oferta copywritingu internetowego w obcych językach

Rodzaje tekstów

Teksty na stronę główną i podstrony

Unikalne teksty na stronę główną oraz podstrony, takie jak o nas, historia firmy, oferta, kontakt.

Opisy produktów i kategorii

Sprzedażowe opisy produktów oraz kategorii zgodne z zasadami SEO.

Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane w różnych językach - poradniki, artykuły sprzedażowe, artykuły eksperckie najwyższej jakości.

Prowadzenie bloga firmowego

Usługa prowadzenia bloga firmowego to kompleksowa obsługa bloga w języku obcym (tworzenie i dodawanie wpisów, formatowanie, dodanie nagłówków i metatagów, linkowanie wewnętrzne).

Opisy produtków na portale sprzedażowe

Profesjonalne opisy produktów na portale aukcyjne i marketplace'y. Opisy produktów na Amazon, eBay, Cdiscount i inne.

Teksty w obcych językach - od czego zacząć?

Jeżeli chcesz rozpocząć działalność na nowym rynku, musisz wystartować od przygotowania obcojęzycznej wersji strony internetowej. Rozpocznij od napisania tekstów na stronę główną oraz podstrony. Jeżeli chcesz prowadzić sklep internetowy, zajmij się również przygotowaniem opisów produktów oraz kategorii w obcym języku. Jeżeli prowadzisz już działalność na rynku polskim, pamiętaj, że teksty nie powinny być tłumaczeniem z języka polskiego! Bardzo często mieszkańcy innych krajów zwracają uwagę na inne rzeczy oraz mają zdecydowanie odmienne wymagania. Weź to pod uwagę! Ponadto, jeżeli chcesz budować swój autorytet na nowym rynku, pomyśl o prowadzeniu bloga firmowego w obcym języku. Dzięki wpisom poradnikowym oraz eksperckim stworzysz obraz rzetelnego i doświadczonego przedsiębiorstwa.

Potrzebujesz unikalnych tekstów w językach obcych?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z copywritingiem w językach obcych. Wyślij nam wiadomość zawierającą wszystkie szczegóły zlecenia. Po ustaleniu niezbędnych szczegółów, przedstawimy Ci wycenę oraz termin realizacji usługi.