Tłumaczenia - angielski


Potrzebujesz profesjonalnie wykonanego tłumaczenia z lub na język angielski? Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Tłumaczenia na angielski – co decyduje o ich popularności?

Język angielski jest obecnie najpopularniejszym językiem na świecie pod względem liczby uczących się go osób. Jego niepowtarzalny fenomen wynika z tego, że liczba native speakerów stanowi zaledwie 30% wszystkich osób, które go znają. Mieszkańcy praktycznie wszystkich kontynentów używają go w codziennej komunikacji. Ponadto jest językiem urzędowym w takich krajach Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, RPA, Pakistan czy Bahamy. Dzięki tak szerokiemu rozproszeniu posługujących się nim native speakerów, stał się najpopularniejszym językiem w komunikacji międzynarodowej. To właśnie tłumaczenia na angielski są obecnie najczęściej zamawianym rodzajem przekładu na świecie.

statue of liberty

Dlaczego warto wykonać tłumaczenia na angielski?

Dotrzyj do miliarda osób na całym świecie.

Zaraz po chińskim oraz hiszpańskim, angielski jest obecnie trzecim najpopularniejszym językiem na świecie. Właśnie dlatego wykonywanie tłumaczeń z polskiego na angielski pozwoli Ci dotrzeć do ponad 300 milionów native speakerów oraz ponad miliarda osób na całym świecie. Bez względu na to jaką prowadzisz działalność, musisz być przygotowany na to, że w dzisiejszym biznesie materiały po angielsku to już konieczność. Tłumaczenie na język angielski strony internetowej czy dokumentów staje się powoli standardem, bez względu na to gdzie się znajdujemy.

Komunikuj się z ludźmi na wszystkich kontynentach.

Co sprawia, że tłumaczenia na język angielski są tak popularne? Jego obecność na wszystkich kontynentach! Angielski to oficjalny język Stanów Zjednoczonych Australii, Kanady, Irlandii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i innych krajów Wspólnoty Narodów. Bez względu na to, czy pracujesz z kontrahentami z Nowego Jorku, czy wybierasz się na wyjazd służbowy do Londynu, z pewnością będziesz potrzebować profesjonalnych tłumaczeń z polskiego na angielski.

Korzystaj z najpopularniejszego języka Internetu.

Dzisiejszy Internet zdominowany jest przez przytłaczającą ilość anglojęzycznych treści. W świecie, w którym powoli zacierają się granice międzypaństwowe, przygotowanie atrakcyjnej oferty po angielsku i opublikowanie jej w sieci jest już koniecznością. Tłumaczenie strony internetowej czy sklepu internetowego na angielski to dziś podstawa gwarantująca stabilny wzrost przychodów w krótkiej perspektywie czasu.

Postaw na uniwersalność w komunikacji.

Statystki pokazują, że angielski wiedzie światowy prym w liczbie osób, które się go uczą. Jego wpływy możemy coraz częściej zauważyć w świecie kina, muzyki, nauki oraz sztuki. Wzrasta też ogólna świadomość na temat kultury i obyczajów krajów anglojęzycznych. Dzięki przetłumaczeniu z polskiego na angielski takich treści jak film czy strona www, możesz łatwo zwiększyć swoje szanse na zdobycie popularności i dotrzeć do milionów obcych osób.

Tłumaczenia z angielskiego – kiedy możemy ich potrzebować?

Tłumaczenia na język angielski są nam najczęściej potrzebne po to, by zdobyć popularność i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców z różnych krajów. Jednakże nasz doświadczenie pokazuje, że polscy klienci równie często zamawiają usługę tłumaczenia z języka angielskiego na polski. W jakich celach najczęściej to robią? Dzisiaj tłumaczenia z angielskiego stanowią swoistą furtkę do poznania obcych kultur. W wielu sytuacjach są niezbędne w komunikacji biznesowej z zagranicznymi partnerami. Często od tego, czy dobrze zrozumiemy treść oferty, zależą nasze kontakty z innymi. Dla przykładu, jeżeli chcemy rozpocząć współpracę międzynarodową bez obaw o kruczki w umowie w obcym języku, najprostszą strategią jest zamówienie tłumaczenia dokumentu. Innym przykładem są sytuacje, w których pracujemy nad innowacyjnymi i pionierskimi zagadnieniami, które nie są jeszcze obecne w naszym kraju. W taki przypadku zlecenie tłumaczenia z angielskiego na polski może znacznie przyspieszyć tempo prac i ograniczyć ryzyko pomyłki.

Potrzebujesz tłumaczenia? Napisz do nas!

Chcesz zlecić wykonanie tłumaczenia po angielsku?
Zobacz, dlaczego warto zrobić to u nas!

Szybka wycena

Otrzymaj wycenę tłumaczenia z lub na język angielski w 15 minut!

Fachowa realizacja

W naszej firmie nad tłumaczeniami po angielsku pracują wyłącznie wykształceni i doświadczeni tłumacze.

Dopasowanie do odmiany językowej

Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, dokonamy tłumaczenia na angielski amerykański, brytyjski, kanadyjski i inne odmiany.

Elastyczność

W przypadku większych zleceń jesteśmy elastyczni w kwestii terminu odbioru i ceny.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W biurze tłumaczeń xnativi Twoja wygoda jest naszym priorytetem. Wykonujemy tłumaczenia oraz korektę językową tekstów z różnych dziedzin. Przetłumaczymy dla Ciebie zarówno teksty o tematyce ogólnej jak również specjalistycznej, np. z zakresu prawa, techniki lub medycyny. Ponadto specjalizujemy się w kompleksowym tłumaczeniu stron i sklepów internetowych. Powierzając nam tłumaczenie możesz być pewny, że usługa wykonana będzie na najwyższym poziomie.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!