Tłumaczenia sklepów internetowych IdoSell


Dotrzyj do klientów z zagranicy dzięki obcojęzycznej wersji swojego sklepu internetowego.

Zakres usług

Kompleksowe tłumaczenie sklepu IdoSell

  • Maska

  • Grafiki

  • Menu

  • Opisy produktów

  • Wiadomości transakcyjne

  • Podstrony opisowe

  • Regulaminy

  • Inne

Sklep internetowy w obcym języku

Tłumaczenia

Zapewniamy kompleksowe tłumaczenie sklepów internetowych na wszystkie języki świata. Przetłumaczymy nie tylko maskę sklepu, ale także wszystkie inne elementu wymagające wersji obcojęzycznej.

Korekty

Jeżeli masz już przygotowaną wersję swojego sklepu internetowego w obcym języku, możemy sprawdzić jej poprawność. Dokładnie przeanalizujemy, czy wszystkie tłumaczenia są adekwatne, a także poprawimy wszelkie błędy oraz niejednoznaczne sformułowania.

Tłumaczenie sklepu IdoSell na język obcy

Chcesz rozwinąć swoją działalność i dotrzeć do klientów z innych krajów? Jednym z pierwszych kroków, jakie warto podjąć, jest przetłumaczenie sklepu na obcy język. Aby to zrobić, warto rozpocząć od przygotowania obcojęzycznej wersji głównego szablonu witryny, czyli maski, a następnie wszystkich innych elementów, które są widoczne z poziomu kupującego. Będą to oczywiście menu, opisy produktów i kategorii, podstrony własne, regulaminy, wiadomości transakcyjne, a także banery, parametry wyszukiwania oraz wiele innych tekstów, których nie widać na pierwszy rzut oka.

 

Tłumaczenie maski

Pierwszym elementem, od którego warto rozpocząć tłumaczenie sklepu IdoSell, jest maska, czyli szablon całego sklepu. Maska dostępna jest w dwujęzycznym pliku XLIFF, który wymaga od tłumacza przygotowania treści w dokładnie takiej samej formie, jak w języku źródłowym.

Pracując z plikami XLIFF, zawsze korzystamy ze specjalistycznego oprogramowania dla tłumaczy, tzw. narzędzi CAT, które uniemożliwiają wprowadzenie zmian do struktury pliku. Dzięki temu są one zawsze dokładnie takie same jak oryginały i możliwe jest ich szybkie wgranie do systemu.

Tłumaczenie opisów produktów i podstron

Gdy tłumaczenie maski IdoSell w pliku XLIFF jest już gotowe, kolejnym etapem jest przygotowanie wszystkich innych tekstów, które wyświetlają się użytkownikowi, np. opisów produktów czy treści podstron własnych. Ważne jest również przetłumaczenie regulamin i dostosowanie ich do wymogów prawnych panujących w danym kraju.

Jeżeli tłumaczysz sklep na język obcy,  z pewnością zależy Ci na jego sukcesie w przyszłości. Wybierając tłumaczenie opisów produktów w xnativi, oprócz standardowej usługi, masz możliwość wyboru tzw. tłumaczenia SEO, czyli usługi obejmującej tłumaczenie wraz z optymalizacją pod silnik wyszukiwarki.

Twój sklep internetowy w obcym języku

Xnativi to miejsce, w którym przetłumaczysz swój sklep internetowy na dowolny język. Najczęściej nasi Klienci wybierają języki europejskie takie jak angielski, niemiecki, francuski, włoski, duński, niderlandzki, czeski czy ukraiński, ale oferta naszego biura obejmuje również tłumaczenie sklepu internetowego na języki z innych zakątków świata, np. z Azji.
Jeżeli chcesz poznać koszt tłumaczenia maski lub innego rodzaju tekstów do sklepu internetowego, prześlij do nas pliki z tekstem źródłowym, a przygotujemy dokładną wycenę. Wybierając nas, zawsze wiesz, ile zapłacisz za daną usługę, a koszty nigdy nie zmieniają się po jej wykonaniu.
 

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W biurze tłumaczeń xnativi Twoja wygoda jest naszym priorytetem. Wykonujemy tłumaczenia oraz korektę językową tekstów z różnych dziedzin. Przetłumaczymy dla Ciebie zarówno teksty o tematyce ogólnej jak również specjalistycznej, np. z zakresu prawa, techniki lub medycyny. Ponadto specjalizujemy się w kompleksowym tłumaczeniu stron i sklepów internetowych. Powierzając nam tłumaczenie możesz być pewny, że usługa wykonana będzie na najwyższym poziomie.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!