Tłumaczenia - rosyjski

Potrzebujesz tłumaczenia w zakresie języka rosyjskiego? Dobrze trafiłeś! Sprawdź naszą ofertę.

Tłumaczenia na rosyjski – kilka faktów o języku

Język rosyjski należy do grupy dziesięciu najpopularniejszych języków świata. Mimo że jest językiem urzędowym tylko w czterech krajach, tj. w Rosji, Kazachstanie, Kirgistanie oraz na Białorusi, to biegle porozumiewa się nim blisko 300 milionów osób. Dla ponad połowy z nich rosyjski jest językiem ojczystym. Chociaż native speakerzy języka rosyjskiego znajdują się głównie w Europie oraz Azji, to jest on jednym z kluczowych języków świata biznesu. Inwestorzy z Rosji stanowią potężną grupę przedsiębiorców prężnie działających na całym świecie. Dodatkowo wielu Rosjan i Białorusinów mieszka na stałe w Polsce, przez co zapotrzebowanie na tłumaczenia z polskiego na rosyjski jest wysokie. W ostatnim czasie wiele wiodących krajowych marek zdecydowało się na tłumaczenie na rosyjski kampanii reklamowych.

Russian family

Jakie szanse daje tłumaczenie na rosyjski?

Czeka na Ciebie blisko 300 milionów ludzi.

Czy kiedykolwiek rozważałeś rozszerzenie działalności na rynki rosyjskojęzyczne? Obecnie jest to jeden z popularniejszych trendów w eksporcie. Polskie firmy coraz częściej decydują się na tłumaczenia z języka polskiego na rosyjski stron internetowych, ofert oraz katalogów. Dzięki rosyjskojęzycznej ofercie, możesz dotrzeć aż do blisko 300 milinów nowych klientów. Tłumaczenie na rosyjski przekłada się nie tylko na zwiększenie widoczność w Rosji, ale również w sąsiadujących z nią krajach. Przykładem są Białoruś oraz Ukraina, gdzie znaczna większość mieszkańców oprócz języka ojczystego używa rosyjskiego

Nawiąż kontakty z naszymi bliskimi sąsiadami.

Liczba osób rosyjskojęzycznych, które na stałe osiedlają się w Polsce z roku na rok jest coraz większa. Szacuje się, że obecnie nawet kilka milionów mieszkańców naszego kraju może porozumiewać się tym językiem. Wiele z tych osób pochodzi z Rosji, Ukrainy lub Białorusi i pracuje bądź studiuje w naszym kraju. Mają one podobne potrzeby do każdego Polaka. Przetłumaczenie z polskiego na rosyjski oferty sprzedażowej może okazać się czynnikiem decydującym przy dokonywaniu zakupów czy wyborze usług przez te osoby. Takie działania mogą w krótkim czasie przynieść szereg korzyści bez ogromnych nakładów finansowych.

Korzystaj z jednego z najczęściej używanych języków Internetu.

Rosyjski jest drugim najpopularniejszym językiem Internetu. Szacuje się, że aż 7% spośród stron internetowych we wszystkich językach świata jest po rosyjsku. Warto wziąć to pod uwagę przy planowaniu rozwoju międzynarodowego. Tłumaczenie z polskiego na rosyjski strony www czy sklepu internetowego może okazać się lukratywną decyzją. Aby dokonać precyzyjnego tłumaczenia na rosyjski, warto skorzystać z naszej oferty. Współpracujemy z wieloma native speakerami rosyjskiego, którzy mają wieloletnie doświadczenie w przekładzie.

Zdobądź nowych rosyjskojęzycznych partnerów biznesowych.

Rosja to ogromny i stosunkowo tani rynek, który swoją atrakcyjnością zachęca wielu polskich inwestorów. Tak wielkie miasta jak Petersburg czy Moskwa wraz ze swoim Moskiewskim City stanowią centrum biznesu międzynarodowego w najnowocześniejszym wydaniu. By odpowiedzieć na wysokie wymagania rosyjskich partnerów, warto przygotować ofertę skrojoną na nich potrzeby – tłumaczenia na rosyjski są jej niezbędnym elementem.

Potrzebujesz tłumaczenia na język rosyjski? Przejdź do darmowej wyceny tekstu źródłowego i dowiedz się, od czego zależy cena tłumaczenia.
U+2192.svg Przejdź do darmowej wyceny tłumaczenia U+2190.svg

Tłumaczenia z rosyjskiego na polski – kto może ich wymagać?

Moscow City

Wraz z przybyciem do naszego kraju osób zza wschodniej granicy, rynek tłumaczeń z rosyjskiego na polski ciągle się rozwija. Polska to bez wątpienia biurokratyczny kraj, w którym załatwienie spraw urzędowych wiąże się bardzo często z dostarczeniem niezbędnych dokumentów. Niestety, muszą być one zawsze przedłożone w języku polskim. Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji, warto abyś skorzystał z usługi tłumaczenia z rosyjskiego na polski. Inną sytuacją, w której tłumaczenie z rosyjskiego jest bardzo przydatne jest aplikacja do pracy. Dobrze przetłumaczony list motywacyjny oraz CV bezsprzecznie zwiększą Twoje szanse na rynku pracy i zachęcą pracodawców do kontaktu z Tobą (w końcu nikt nie chciałby mieć pracownika, z którym trudno się porozumieć). Nawet jeśli władasz językiem polskim na dość wysokim poziomie, ale nie jest to Twój język ojczysty, warto byś rozważył pomoc specjalisty w tym zakresie. Tłumaczenie z rosyjskiego lub korekta CV przez polskiego native speakera pozwolą Ci uniknąć błędów, których możesz nie być świadomy.

Chcesz zlecić wykonanie tłumaczenia po rosyjsku? Zobacz, co oferujemy!

Ekspresowa wycena

15 minut – tyle czas wystarczy nam na przygotowanie kompletniej wyceny tłumaczenia po rosyjsku!

Tłumaczenie native speakera

U nas tłumaczenia z polskiego na rosyjski wykonują zarówno doświadczeni tłumacze jak i native speakerzy.

Korekta tłumaczenia polski-rosyjski

Jeśli masz gotowe tłumaczenie i chciałbyś je sprawdzić, skontaktuj się z nami.

Bezpieczna płatność

Każda płatność za zamówione tłumaczenie po rosyjsku jest w 100% bezpieczna.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W biurze tłumaczeń xnativi Twoja wygoda jest naszym priorytetem. Wykonujemy tłumaczenia oraz korektę językową tekstów z różnych dziedzin. Przetłumaczymy dla Ciebie zarówno teksty o tematyce ogólnej jak również specjalistycznej, np. z zakresu prawa, techniki lub medycyny. Ponadto specjalizujemy się w kompleksowym tłumaczeniu stron i sklepów internetowych. Powierzając nam tłumaczenie możesz być pewny, że usługa wykonana będzie na najwyższym poziomie.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!