Copywriting po angielsku

Rozszerz swoją ofertę i dotrzyj do klientów z różnych krajów.

Copywriter angielski - kiedy się przyda?

Bonjour!

Oferta dla krajów anglojęzycznych

Jeżeli planujesz rozwój działalności w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii lub na innym rynku anglojęzycznym, skuteczne teksty po angielsku są niezbędne. Dzięki nim zaprezentujesz swoją firmę i jej działalność klientom zagranicznym, a także przedstawisz im swoje produkty lub usługi.

Oferta dla wszystkich krajów świata

Copywriting angielski przyda się również jeżeli chcesz rozpocząć działalność na wszystkich innych rynkach. Język angielski jest obecnie uznawany za uniwersalny język internetu, w którym możesz komunikować się z osobami z całego świata. Teksty po angielsku pomogą dotrzeć Ci zarówno do mieszkańców Europy, jak również innych kontynentów.

Skuteczny copywriting po angielsku

Podobnie jak w przypadku działalności w Polsce, skuteczny copywriting po angielsku jest jedną ze składowych niezbędnych do osiągnięcia sukcesu poza granicami naszego kraju. Dzięki dobrym tekstom po angielsku nie tylko zwiększysz widoczność witryny w internecie, ale także zbudujesz autorytet marki. Aby copywriting angielski miał sens, musi odpowiadać potrzebom i oczekiwaniom klientów z innych krajów.

Aby Twoja strona internetowa po angielsku odniosła sukces, wszystkie zawarte na niej treści muszą być bezbłędne pod względem językowym. Dodatkowo skuteczny copywriting po angielsku powinien spełniać dwa podstawowe wymagania: przede wszystkim musi być tworzony dla ludzi, ale również teksty powinny być odpowiednio zoptymalizowane pod SEO. 

Nasze teksty po angielsku

są pisane z myślą o ludziach

Wszystkie teksty po angielsku piszemy dla ludzi. Dbamy o to, by były czytelne i zrozumiałe, a także przekazywały wszelkie niezbędne informacje. Dużą uwagę przykładamy również do detali, które bardzo często decydują o wyborze towaru lub usługi.

są zoptymalizowane pod SEO

Nasz copywriting angielski jest w pełni zoptymalizowany i zgodny z obowiązującymi zasadami SEO. Dbamy o optymalne zagęszczenie wartościowych fraz kluczowych, a oprócz samego tekstu dostarczamy także niezbędne meta tagi oraz opisy zdjęć.

Oferta

Copywriting po angielsku

TEKSTY NA STRONĘ INTERNETOWĄ PO ANGIELSKU

Jeżeli prowadzisz lub planujesz prowadzenie działalności poza granicami kraju, strona internetowa Twojej w firmy w obcym języku to konieczność. To właśnie ona będzie stanowić źródło informacji o Twojej działalności i ofercie. Aby dotrzeć do jak największego grona odbiorców, zdecyduj się na stronę www po angielsku, z której będą mogły skorzystać osoby ze wszystkich krajów!

OPISY PRODUKTÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM PO ANGIELSKU

Aby sklep internetowy osiągnął sukces, powinien być przyjazny dla użytkowników i odpowiadać ich potrzebom. To właśnie opisy produktów w dużej mierze decydują o tym, czy klient skorzysta z Twojej oferty. Nie wiesz jak skonstruować efektywny opis produktu po angielsku? Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy!

ARTYKUŁY SPONSOROWANE PO ANGIELSKU

Publikacja artykułów sponsorowanych to jeden z bardziej efektywnych sposobów promocji marki w internecie. Jeżeli chcesz wykorzystać ten kanał, by dotrzeć do klienta zagranicznego, będziesz potrzebować wysokiej jakości tekstów po angielsku. Zgłoś się do nas, a przygotujemy artykuł reklamowy na wybrany przez Ciebie temat.

BLOG FIRMOWY PO ANGIELSKU

Prowadzenie bloga firmowego przynosi wiele korzyści, ale jest czasochłonne. Przygotowanie wpisów dla obcokrajowców wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy o temacie, ale także świadomości obcej kultury. Jeżeli brakuje Ci samozaparcia lub nie czujesz się na siłach, by prowadzić blog firmowy po angielsku, skorzystaj z naszej oferty.

OPISY PRODUKTÓW NA MARKETPLACE’Y

Oprócz własnego sklepu internetowego, inny ważnym międzynarodowym kanałem sprzedaży online są portale sprzedażowe. Serwisy takie jak eBay czy Amazon wymagają od sprzedawców opisów produktów po angielsku, które ściśle przestrzegają określonych reguł i warunków.

Teksty po angielsku - copywriting czy tłumaczenie?

Wielu przedsiębiorców, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie międzynarodowym, zamiast copywritingu decyduje się na tłumaczenie strony www lub sklepu internetowego. Taka usługa opłaca się tylko w przypadku prostych witryn o niewielkiej ilości treści, które nie są zoptymalizowane pod SEO. Jeżeli zależy Ci na tym, by strona internetowa po angielsku zdobywała wysokie pozycje w wyszukiwarkach oraz by treści były odpowiednio zoptymalizowane, dużo lepszym rozwiązaniem będzie wybór profesjonalnego copywritera angielskiego. 

Pisząc teksty na stronę po angielsku, copywriter tworzy unikalny content dopasowany do oczekiwań odbiorcy docelowego. Nie tłumaczy sztywno słów kluczy, ale wybiera takie frazy, które są popularne na rynku zagranicznym i generują dużo wyszukań. Copywriter angielski dba o to, by tekst był nie tylko poprawny, ale również funkcjonalny. Jego priorytetem jest stworzenie contentu po angielsku, który będzie oddziaływał na odbiorcę i zawierał odpowiedzi na nurtujące go pytania.

SEO copywriting po angielsku

Jeżeli zależy Ci na tym, by teksty, które publikujesz, były odpowiednio zoptymalizowane, skorzystaj z naszej oferty tekstów SEO po angielsku. Polecamy ją wszystkim osobom, które prowadzą biznes międzynarodowy na różnych rynkach. W zależności od odbiorcy docelowego jesteśmy w stanie napisać teksty po angielsku dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, jak również bardziej uniwersalne treści dla bliżej niesprecyzowanego odbiorcy anglojęzycznego. Każdy z tekstów możemy dostosować w taki sposób, by był nie tylko przyjazny i wartościowy dla czytelnika, ale także zredagowany zgodnie ze standardami wyszukiwarek internetowych. Dzięki skutecznym tekstom SEO po angielsku Twoja strona zdobędzie wyższe pozycje w rankingach międzynarodowych, a co za tym idzie, zwiększy się jej widoczność oraz liczba gości.

Zalety angielskiego SEO copywritingu

Potrzebujesz unikalnych tekstów po angielsku?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z copywritingiem po angielsku. Wyślij nam wiadomość zawierającą wszystkie szczegóły zlecenia. Po ustaleniu niezbędnych szczegółów, przedstawimy Ci wycenę oraz termin realizacji usługi.