O nas

Sprawdź, co mamy do zaoferowania!

XNATIVI - tłumaczenia i copywriting

XNATIVI to nowoczesne biuro tłumaczeń oraz agencja copywritingu w jednym. Dzięki szerokiej ofercie usług językowych, możemy zaproponować Ci kompleksową obsługę z zakresu tworzenia treści oraz tłumaczenia na wszystkie języki świata.  Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie, dlatego złożenie zamówienia w naszej firmie jest niezwykle proste i zajmuje zaledwie kilka minut. Co więcej, wszystkich formalności niezbędnych do realizacji usługi dokonasz bez wychodzenia z domu! Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz być pewny, że nad Twoim zleceniem pracują wyłącznie wykwalifikowani specjaliści. Dzięki temu, że współpracujemy z tłumaczami i copywriterami specjalizującymi się w różnych dziedzinach i sektorach, możemy zapewnić Ci najwyższą jakość przygotowanych treści bez względu na tematykę zlecenia.

BIURO TŁUMACZEŃ

Tłumaczenia powstające w xnativi charakteryzują się wysoką jakością oraz nienagannym stylem i językiem. W naszej ofercie, znajdziesz zarówno tłumaczenia tekstów o charakterze ogólnym, jak również specjalistycznym - prawniczym, medycznym, technicznym, ekonomicznym, itd. Współpracujemy z tłumaczami doświadczonymi w wielu różnych dziedzinach, przez co możemy zaoferować Ci najwyższy poziom usługi, nawet przy realizacji tłumaczeń o tematyce niestandardowej.

AGENCJA COPYWRITINGU

Jako agencja content marketingu oraz copywritingu, oferujemy szereg usług w zakresie tworzenia rożnego tekstów dopasowanych do Twoich potrzeb. Zapewniamy pomoc przy tworzeniu artykułów oraz treści na stronę internetową, w tym opisów produktów i kategorii w sklepie internetowym. Zajmiemy się również prowadzeniem Twojego bloga wraz z całościowym przygotowaniem postów. Usługi w zakresie copywritingu realizujemy nie tylko w języku polskim – przygotujemy content również w innych językach!

Ewa Paśniczek Xnativi
Ewa Paśniczek - właścicielka biura tłumaczeń Xnativi

XNATIVI - wsparcie językowe

Nasza oferta przygotowana jest dla wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia językowego. Naszymi priorytetami są jakość oraz terminowość. Bez względu na to, jak duże jest Twoje zlecenie, możesz być pewny, że zostanie wykonane z dbałością o każdy szczegół i otrzymasz je w wyznaczonym przez nas terminie. Jeśli masz wątpliwości lub pytania dotyczące naszej oferty, z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze produktu dostosowanego do Twoich potrzeb.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W biurze tłumaczeń xnativi Twoja wygoda jest naszym priorytetem. Wykonujemy tłumaczenia oraz korektę językową tekstów z różnych dziedzin. Przetłumaczymy dla Ciebie zarówno teksty o tematyce ogólnej jak również specjalistycznej, np. z zakresu prawa, techniki lub medycyny. Ponadto specjalizujemy się w kompleksowym tłumaczeniu stron i sklepów internetowych. Powierzając nam tłumaczenie możesz być pewny, że usługa wykonana będzie na najwyższym poziomie.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!