Copywriting

Piszemy teksty na strony internetowe, opisy produktów i kategorii do sklepów, posty blogowe oraz wiele innych.

copywriterzy w biurze

Skuteczny copywriting

Dzisiejsza komunikacja w Internecie oparta jest w głównej mierze na dwóch elementach: obrazie oraz tekście. O ile obrazy przechodzą do naszej świadomości instynktownie, o tyle zrozumienie i zapamiętanie tekstów jest procesem dużo bardziej złożonym i wymaga od odbiorcy znacznych pokładów zaangażowania oraz uwagi. Niestety, skuteczna komunikacja nie może ograniczać się tylko i wyłącznie do sfery wizualnej. Teksty są również niezwykle potrzebne, a ich zadanie w wielu przypadkach to utrwalenie tego, co widzimy na zdjęciu, obrazie lub grafice. Chociaż pisać potrafi każdy z nas, to niewiele osób potrafi stworzyć skuteczny copywriting. Idealny tekst sprzedażowy powinien być nie tylko spójny i poprawny pod względem językowym. Powinien również charakteryzować się harmonią i efektywnością – powinien po prostu angażować wyobraźnię czytelnika i łatwo wpadać w pamięć.

Dlaczego warto zlecić copywriting?

Wiesz już jakie teksty są Ci potrzebne?

Pisanie tekstów

Oferta copywritingu

Teksty na strony www

Strona internetowa jest Twoją wizytówką. To właśnie, dzięki niej klienci poznają Twoją firmę i jej ofertę. Czujesz, że Twoja strona nie przynosi oczekiwanych korzyści? Zmień to i zrób wspaniałe pierwsze wrażenie na innych!

Opisy produktów

Aby sklep internetowy osiągnął sukces, powinien być przyjazny dla użytkowników i odpowiadać ich potrzebom. To właśnie opisy produktów w dużej mierze decydują o tym, czy klient skorzysta z Twojej oferty. Nie wiesz jak skonstruować efektywny opis? Zdaj się na fachowców!

Artykuły sponsorowane

Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki w internecie? Zdecyduj się na jej promocję poprzez artykuły sponsorowane. Zbuduj swój autorytet i pozyskaj nowych klientów bez znacznych nakładów finansowych.

Wpisy na bloga

Blog firmowy to miejsce, w którym podzielisz się ciekawostkami, informacjami oraz wydarzeniami z życia Twojej firmy. Nie wiesz, w jaki sposób przyciągnąć uwagę czytelników i zdobyć ich zainteresowanie? Zgłoś się do nas!

Prowadzenie mediów społecznościowych

Aby sklep internetowy osiągnął sukces, powinien być przyjazny dla użytkowników i odpowiadać ich potrzebom. To właśnie opisy produktów w dużej mierze decydują o tym, czy klient skorzysta z Twojej oferty. Nie wiesz jak skonstruować efektywny opis? Zdaj się na fachowców!

Copywriting międzynarodowy

Jeśli prowadzisz działalność za granicą lub chcesz rozpocząć ekspansję na obcym rynku, nie zapomnij o marketingu międzynarodowym. Dzięki tekstom w języku obcym, zwiększysz rzetelność swojej firmy za granicą i dasz się poznać nowym klientom!

Copywriting online - zalety współpracy z wyspecjalizowaną agencją

  • unikalne teksty nadają Twojej marce charakteru

  • wzrasta rozpoznawalność Twojej firmy w sieci

  • stajesz się wiarygodny, a klienci lepiej Cię postrzegają

  • Twoja strona częściej pojawia się w wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie odwiedza ją więcej internautów

  • Twoja witryna lepiej pozycjonuje się w Google na odpowiednie słowa kluczowe

  • czytelnicy angażuja się w aktywny udział z duskusjach pod Twoimi wpisami

  • klienci udostepniają Twoje wpisy w sieci

Nasz cel

Naszym celem jest zaprezentowanie Twojego przedsiębiorstwa, produktów oraz usług w sposób jasny i zrozumiały z wykorzystaniem języka korzyści oraz perswazji. Chcemy, by nasze treści wywoływały w czytelnikach emocje, łatwo zapadały w pamięć, odpowiadały na potencjalne pytania odbiorców, a także podświadomie nakłaniały do zakupu.


Nasze techniki

Podczas redakcji tekstów, posługujemy się językiem korzyści oraz technikami perswazji, dzięki czemu czytelnicy chętnie czytają Treści na Twojej stronie. Znamy i stosujemy zasady SEO copywritingu, co sprawia, że widoczność stworzonych przez nas tekstów w sieci jest na wysokim poziomie, a użytkownicy mogą odnaleźć je z poziomu wyszukiwarki internetowej.

Jak tworzymy skuteczny copywriting?

Czasem zdarzają się sytuacje, w których doskonale wiesz, co chciałbyś przekazać innym, ale nie potrafisz znaleźć słów, by wyrazić myśli w sposób precyzyjny, a zarazem ciekawy i intrygujący. Właśnie w takich sytuacjach dobrze jest skorzystać z pomocy profesjonalnego copywritera. Wybierając nasze usługi możesz być pewny, że zamówione treści będą odpowiadały Twoim oczekiwaniom oraz spełnią niezbędne funkcje marketingowe. Aby jak najlepiej przygotować się zlecenia, przed jego rozpoczęciem zadamy Ci kilka pytań, dzięki którym dowiemy się, jaki jest cel tekstu, kto będzie jego odbiorcą, a także gdzie zostanie opublikowany. Podczas pisania tekstów weźmiemy również pod uwagę Twoje preferencje oraz dodatkowe wymagania. Jeżeli z jakiegoś powodu będziesz chciał wprowadzić poprawki w otrzymanych od nas treściach, korekty dokonamy w cenie usługi!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W  xnativi Twoja wygoda jest naszym priorytetem. Piszemy teksty na strony, blogi oraz sklepy internetowe dopasowane do Twoich wymagań. Stworzymy zarówno opisy kategorii i produktów, jak również teksty na strony www oraz posty blogowe. Treści redagujemy w języku polskim oraz w językach obcych, takich jak angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, włoski czy hiszpański. 

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!