Transkrypcja YouTube

Wysokiej jakości napisy po polsku do filmów opublikowanych w serwisie YouTube i na innych platformach

Transkrypcja filmów YouTube - kiedy się przyda?

Transkrypcja filmów YouTube to usługa przeznaczona dla wszystkich tych, którzy chcą zaoferować swoim widzom wysokiej jakości napisy, które idealnie zgrywają się akcją opublikowanego w sieci wideo. W przeciwieństwie do napisów wygenerowanych za pomocą automatycznych narzędzi nasza transkrypcja charakteryzuje się poprawnością i dokładnością. Wszystkie napisy po polsku są idealnie zsynchronizowane, a długość linijek jest dobrana w taki sposób, by widz mógł bez problemu nadążyć z czytaniem tekstu.

Nasze napisy YouTube skierowane są do widzów, którzy oglądają filmik bez użycia dźwięku. Dzięki nim oglądający może w pełni cieszyć się nagraniem bez pominięcia istotnych szczegółów dźwiękowych. W przypadku bardziej dynamicznych filmów transkrypcję filmu możemy odpowiednio dostosować, tworząc napisy dla niesłyszących.

Transkrypcja filmu YouTube

Chcesz zamówić transkrypcję filmu YouTube? Sprawdź, jak przebiega proces tworzenia napisów po polsku!
  • ✉️ prześlij do nas nagranie

    Prześlij do nas plik z nagraniem, link do pobrania materiału lub bezpośredni adres filmu na YouTube. W tym celu skorzystaj z formularza na stronie lub naszego maila: biuro@xnativi.pl

  • ℹ️ Ustal szczegóły

    Po otrzymaniu nagrania ustalimy wspólnie wszystkie szczegóły dotyczące transkrypcji filmu. Uzgodnimy rodzaj pliku, w jakim będą przygotowane napisy oraz czas realizacji zlecenia oraz jego cenę.

  • 👍 otrzymaj transkrpycję filmu

    Następnie otrzymasz od nas gotowy plik z transkrypcją nagrania, który możesz wykorzystać w dowolny sposób. Napisy bez problemu wgrasz do filmu w odtwarzaczu wideo lub bezpośrednio na portalu YouTube.

Oferta

Napisy po polsku do filmów YouTube

REKLAMY

Transkrypcja filmów reklamowych, w tym reklam telewizyjnych, reklam internetowych, spotów, itp.

DOKUMENTY

Polskie napisy do filmów dokumentalnych poświęconych różnym zagadnieniom

WYSTĘPY

Transkrypcja filmów YouTube dla występów scenicznych podczas konferencji, jubileuszy, gal, itd.

TREŚCI POPULARNONAUKOWE

Profesjonalne napisy w języku polskim dla filmów w tematyce popularnonaukowej

VLOGI

Napisy do vlogów, relacji z podróży i wydarzeń oraz hauli zakupowych.

INNE

Napisy polskie do innych nagrań dostępnych w serwisie YouTube

Transkrypcja filmów YouTube - dlaczego warto?

Transkrypcja filmów YouTube to usługa, dzięki której w bardzo prosty sposób zwiększysz oglądalność swoich filmów. W dzisiejszych czasach oglądanie nagrań w postaci wideo jest jednym z najpopularniejszych kanałów dotarcia do odbiorcy. Filmy wgrane na YouTube, bardzo często pojawiają się również poza serwisem – na stronach www oraz w mediach społecznościowych, np. na Facebooku. Wiele osób, które nie mogą w danym momencie oglądać filmu z dźwiękiem, zwykle później zapomina o ich zobaczeniu. Dzięki transkrypcji włączenie filmu bez dźwięku jest możliwe w każdych warunkach, a nagranie będzie można obejrzeć nawet w pracy, autobusie czy w obecności innych osób.

Transkrypcję filmów YouTube dostarczamy w wygodnym pliku w formacie srt. Napisy można wgrać bezpośrednio w serwisie YouTube lub w dowolnym programie do obsługi filmów z napisami.

Potrzebujesz transkrypcji na YouTube?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z napisami na YT. Wyślij nam wiadomość zawierającą wszystkie szczegóły zlecenia. Po ustaleniu niezbędnych szczegółów, przedstawimy Ci wycenę oraz termin realizacji usługi.