Tłumaczenia

Tłumaczenia na wszystkie języki świata w zasięgu ręki.

Oferta

Rodzaje tłumaczeń

Tłumaczenia ogólne

Chcesz zlecić tłumaczenie listu albo CV, a może chcesz dowiedzieć się, o czym mowa w ważnym mailu, piśmie, raporcie? Nie zastanawiaj się i skorzystaj z naszej pomocy.

Tłumaczenia specjalistyczne

Powierz nam przetłumaczenie tekstu o charakterze medycznym, prawniczym, technicznym lub naukowym i ciesz się przekładem wykonanym przez doświadczonego specjalistę.

Tłumaczenia stron internetowych

Chcesz, aby Twoja strona internetowa podbiła rynek zagraniczny? W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia stron internetowych wraz z lokalizacją.

Tłumaczenia filmów

Wykonujemy tłumaczenia filmów wraz z rozstawieniem napisów. Przełożymy na język obcy zarówno film pełnometrażowy, jak i spot reklamowy.

Tłumaczenia ustne

Oferujemy pomoc językową podczas spotkań nieformalnych i biznesowych, a także tłumaczenia podczas dużych wydarzeń takich jak konferencje, gale czy targi.

Korekta tłumaczenia

Jeżeli chcesz sprawdzić poprawność tekstu lub zależy Ci na jego maksymalnym uproszczeniu, zdecyduj się na korektę obejmującą analizę językową i merytoryczną tekstu.

"Tłumaczenie powinno przypominać szybę, całkowicie przezroczystą, tak aby czytelnik nie zauważał jej istnienia"

- Nikołaj Gogol
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W biurze tłumaczeń xnativi Twoja wygoda jest naszym priorytetem. Wykonujemy tłumaczenia oraz korektę językową tekstów z różnych dziedzin. Przetłumaczymy dla Ciebie zarówno teksty o tematyce ogólnej jak również specjalistycznej, np. z zakresu prawa, techniki lub medycyny. Ponadto specjalizujemy się w kompleksowym tłumaczeniu stron i sklepów internetowych. Powierzając nam tłumaczenie możesz być pewny, że usługa wykonana będzie na najwyższym poziomie.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!