Tłumaczenia aplikacji mobilnych


Udostępnij swoją aplikację mobilną klientom z innych krajów. Postaw na tłumaczenia aplikacji dopasowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Zakres oferty

Tłumaczenie aplikacji mobilnych na plaformy:

  • Android

  • iOS

Tłumaczenia aplikacji mobilnych w xnativi

brzmią naturalnie

Nasi tłumacze zrobią wszystko, by treści w języku obcym brzmiały naturalnie, a korzystający z nich użytkownicy nie odczuwali tego, że właściciel aplikacji pochodzi z innego kraju.

spełniają wymagania użytkowników

Nasze tłumaczenia aplikacji mobilnych spełniają wysokie wymagania użytkowników i klientów zagranicznych. Dzięki nim osoby korzystające z aplikacji mogą bez problemu osiągnąć cele, dla jakich ją pobrali.

Rodzaje aplikacji

Przykłady aplikacji, jakie tłumaczymy:

Tłumaczymy aplikacje zakupowe oferujące produkty z różnych branż, m.in. odzieżowej, biżuteryjnej, motoryzacyjnej, narzędziowej, wnętrzarskiej, gastronomicznej. Oprócz samej aplikacji możemy również przetłumaczyć lub stworzyć opisy oferowanych produktów.

Tłumaczenie gier wymaga nie tylko rozwiniętych umiejętności językowych, ale również kreatywności i głowy pełnej pomysłów. Współpracujemy z tłumaczami, którzy zawodowo zajmują się tłumaczeniem oraz lokalizacją gier komputerowych i mobilnych, dzięki czemu masz pewność, że Twoja gra w języku obcym jest tak samo wciągająca, jak w oryginale!

Tłumaczenie aplikacji informacyjnych wymaga wielkiej precyzji, a udany interface w wielu przypadkach decyduje o wyborze konkretnego oprogramowania. Jeżeli chcesz mieć pewność, że aplikacja spełni oczekiwania użytkowników, powierz jej tłumaczenie naszym tłumaczom oraz native speakerom.

Jeżeli jesteś autorem lub wydawcą aplikacji nawigacyjnej, spraw, by użytkownicy posługujący się w innych językach również mogli z niej skorzystać. U nas przetłumaczysz swoją aplikację mobilną na wszystkie języki.

Aplikacje bankowe, rezerwacyjne, pocztowe, czy do zamawiania jedzenia to codzienność każdego z nas. Jeżeli zależy Ci na dotarciu do szerokiego grona odbiorców, podstaw na alternatywne wersje językowe. U nas zamówisz tłumaczenia aplikacji na wszyskie języki!

Tłumaczenie aplikacji

Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenie oraz lokalizację różnorodnych aplikacji mobilnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że aplikacja w języku obcym powinna być przetłumaczona nie tylko bardzo precyzyjnie, ale również naturalnie dla użytkownika. Z tego względu stawiamy wyłącznie na doświadczonych tłumaczy oraz native speakerów działających w branży tłumaczeń od wielu lat, którzy interesują się nowymi technologiami. Nasi specjaliści wielokrotnie pracowali z aplikacjami mobilnymi, dlatego doskonale wiedzą, w jaki sposób je tłumaczyć. Zlecając nam tłumaczenie aplikacji mobilnej, masz gwarancję wysokiej jakości usługi wykonanej w bardzo szybkim czasie.

Korekta tłumaczenia aplikacji

Tłumaczenie aplikacji mobilnych oraz gier jest jednym z najtrudniejszych rodzajów przekładu. Tłumacz, który stroi przed tym zadaniem, musi często przełożyć tekst na inny język bez możliwości skorzystania z aplikacji w języku źródłowym. Rodzi to często problemy związane z brakiem dopasowania tłumaczenia do kontekstu. Właśnie dlatego oprócz samego tłumaczenia aplikacji mobilnych, nasze biuro oferuje również testowanie aplikacji pod względem językowym. Usługa ta obejmuje przetestowanie działania aplikacji i sugestię zmian, jakie powinny zostać wprowadzone, by użytkownik mógł w pełni skorzystać z ich możliwości.

Tłumaczenie plików aplikacji

Mamy doświadczenie w tłumaczeniu aplikacji na systemy Android oraz iOs. Pracujemy z różnymi typami plików i jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby producentów oprogramowania. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu, z jakiego korzystamy, możemy zablokować możliwość edycji kodu aplikacji. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować, że plik z naszym tłumaczeniem będzie działać i nie znajdą się w nim żadne błędy uniemożliwiające korzystanie z aplikacji w języku obcym.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W biurze tłumaczeń xnativi Twoja wygoda jest naszym priorytetem. Wykonujemy tłumaczenia oraz korektę językową tekstów z różnych dziedzin. Przetłumaczymy dla Ciebie zarówno teksty o tematyce ogólnej jak również specjalistycznej, np. z zakresu prawa, techniki lub medycyny. Ponadto specjalizujemy się w kompleksowym tłumaczeniu stron i sklepów internetowych. Powierzając nam tłumaczenie, możesz być pewny, że usługa wykonana będzie na najwyższym poziomie.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!