Opisy produktów

Rzeczowe i merytoryczne opisy produktów, które zwiększą Twoją sprzedaż.

Sukces sklepu internetowego a opisy produktów

Przepis na sukces w sprzedaży internetowej składa się z wielu elementów. Aby klienci chcieli dokonywać u zakupów w Twoim sklepie, musisz przygotować ofertę, która będzie atrakcyjna pod kilkoma względami. Wielu klientów nie zwraca wyłącznie uwagi na stosunek ceny do jakości, ale również na to, jak wygląda sklep internetowy. Liczy się nie tylko jego funkcjonalność, ale także precyzyjne i interesujące opisy produktów. O sukcesie opisu decydują dwa czynniki: dobrej jakości zdjęcia oraz teksty sprzedażowe. O ile w dzisiejszych czasach raczej nie będziemy mieć problemu z znalezieniem sprzętu do wykonania kilku fotografii, o tyle znalezienie specjalistów od profesjonalnego i skutecznego copywritingu może stanowić problem. W xnativi znamy się na rzeczy i potrafimy tworzyć opisy, które ściągną ruch na Twoją witrynę. Nasz przepis na sukces to wykorzystanie języka korzyści, technik perswazji oraz  zasad SEO copywritingu. Dzięki połączeniu tych trzech składników, tworzymy unikalne i kreatywne treści, które sprzedają.


Dlaczego opisy produktów są ważne?

Jeżeli klient w opisie produktu w Twoim sklepie internetowym nie znajdzie interesujących go informacji, danych technicznych lub odpowiedzi na nurtujące pytania, zacznie poszukiwania na innych stronach. Gdy uda mu się odnaleźć je na innej witrynie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że dokona zakupu u konkurencji.

Jeżeli produkty dostępne w Twoim sklepie internetowym nie mają opisów tekstowych lub opisy nie są one zgodne z zasadami SEO copywritingu, to są one słabo widoczne w wyszukiwarkach internetowych. Gdy podczas wyszukiwania produktów, Twoja strona nie wyświetla się w wyszukiwarce, klient decyduje się na zakupy u konkurentów.

Dobre opisy produktów

Copywriting internetowy

Co wyróżnia nasze opisy produktów

ORYGINALNOŚĆ

Przygotowane przez nas opisy są unikalne. Korzystając z naszej oferty copywritingu masz pewność, że teksty, które otrzymasz zostały stworzone specjalnie dla Ciebie i tylko Ty możesz z nich korzystać. Dzięki oryginalnej prezentacji produktu łatwiej dotrzesz do klientów i pokażesz profesjonalizm swojej marki.

KONKRETNOŚĆ i CZYTELNOŚĆ

Tworzone przez nas opisy charakteryzują się wysokim stopniem konkretności. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoi klienci w szybki sposób znajdą w nich poszukiwane informacje. Przejrzysty układ tekstu zwiększa jego czytelność i pozwala ekspresowo przeanalizować ofertę.

PRZYJAZNOŚĆ

Sklep internetowy z zasady nie różni się od sklepu tradycyjnego. Warto, by jego klienci czuli się w nim dobrze i nie mieli problemów z poruszaniem się. Kluczem w osiągnięciu celu są przyjazne użytkownikowi opisy produktów, które oprócz przekazywania praktycznych informacji, przyjemnie się czyta.

JĘZYK KORZYŚCI

Efektywny opis produktu powinien zawierać nie tylko informacje na temat jego działania czy części składowych, ale również przedstawiać korzyści wynikające z zakupu. Opisy produktów, które tworzymy prezentują cechy towaru ze szczególnym naciskiem na zalety i korzyści związane z ich zakupem.

PERSWAZJA

Nieodłącznym elementem języka korzyści jest perswazja. W przygotowanych przez nas opisach dużą wagę kładziemy na to, by przekonały gościa Twojego sklepu internetowego do dokonania zakupów. Wykorzystywane przez nas techniki perswazyjne mają realny wpływ na ilość zakupów w sklepie.

OPTYMALIZACJA

Jeżeli chcesz osiągnąć sukces w sprzedaży online, optymalizacja treści i opisy SEO są niezbędne. Dzięki nim Twoja strona stanie się lepiej widoczna w popularnych wyszukiwarkach internetowych, co bezpośrednio wpłynie na liczbę odwiedzin i zakupów.

Opisy SEO

Opisy SEO to jeden z najważniejszych czynników sprzyjających popularności sklepu internetowego i jego widoczności w wyszukiwarce. SEO copywriting polega na tworzeniu tekstów, które są jednocześnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań odbiorcy oraz algorytmów Google. Teksty zawierają optymalną liczbę fraz i słów kluczowych, a także są odpowiednio podzielone na sekcje. Jeżeli nie jesteś przekonany, czy potrafisz stworzyć skuteczne teksty SEO, skorzystaj z pomocy naszej agencji copywritingu. Dzięki specjalistycznej wiedzy i  wieloletnim doświadczeniu, stworzymy unikalne opisy SEO, które będą jednocześnie angażować kupujących i odpowiadać na ich wszelkie pytania. Treści dopasujemy w całości do Twoich oczekiwań. Wybierając nasze opisy SEO na zamówienie, otrzymujesz 100% gwarancji unikalności. Każdy tekst napisany będzie od podstaw, nawet w przypadku produktów tego samego rodzaju.

Postaw na unikalny SEO copywriting i zaobserwuj wzrost popularności Twojej witryny w sieci!

Oferta

Pakiety opisów produktów

Wybierz jeden z naszych pakietów opisów do sklepu internetowego. Pamiętaj, że każdy z nich możemy dowolnie zmodyfikować, tak by w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Pakiet podstawowy

od 39 zł
za opis*

Zakres:

 • - analiza konkurencyjności produktu,
 • - ustalenie struktury opisów,
 • - napisanie opisów,
 • - wdrożenie Twoich uwag.
Kontakt
BESTSELLER

Pakiet standardowy

od 45 zł
za opis*

Zakres:

 • - analiza konkurencyjności produktu,
 • - ustalenie struktury opisów,
 • - napisanie opisów,
 • - wdrożenie Twoich uwag,
 • - wprowadzenie treści na stronę,
 • - wprowadzenie nagłówków i metatagów,
 • - formatowanie tekstu.
Kontakt

Pakiet rozszerzony

od 49 zł
za opis*

Zakres:

 • - analiza konkurencyjności produktu,
 • - ustalenie struktury opisów,
 • - analiza SEO,
 • - wybór słów kluczowych,
 • - napisanie tekstów na stronę,
 • - wdrożenie Twoich uwag,
 • - wprowadzenie treści na stronę,
 • - wprowadzenie nagłówków i metatagów,
 • - formatowanie tekstu,
 • - przygotowanie opisów kategorii.
Kontakt

* podana cena dotyczy opisu o długości 1000 zzs przy zamówieniu przynajmniej 50 opisów

Potrzebujesz unikalnych opisów produktów?