Tłumaczenia dla firm

Kompleksowa obsługa firm. Przetłumaczymy wszystko, co jest Ci potrzebne.

Oferta

Oferta tłumaczeń dla firm

  • Ogólne

  • Korespondencji

  • Dokumentów

  • Materiałów marketingowych

  • Filmów

  • Lokalizacja stron www

  • Lokalizacja sklepów internetowych

  • Inne

Jakość

Stawiamy na najwyższą jakość usług, dlatego zrobimy wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania. Współpracujemy wyłącznie ze specjalistami, którzy posiadają bogate doświadczenie w tłumaczeniach.

Komunikacja

Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i wątpliwości. Zawsze chętnie udzielmy rad i pokierujemy w wyborze najlepszej oferty. Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, skorzystaj z formularza lub czatu, napisz maila albo zadzwoń.

Cena

Korzystając z naszych usług, możesz zoptymalizować koszty swojej działalności. Jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do Twoich oczekiwań, priorytetów oraz budżetu. Jesteśmy elastyczni i przedstawimy Ci spersonalizowaną ofertę.

Wygoda

Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza. Zamów wszystkie potrzebne tłumaczenia w jednym miejscu w zaledwie kilka minut. Od dziś nie musisz korzystać z usług wielu tłumaczy – wszystko załatwisz w jednym miejscu.

Tłumaczenia dla firm

Rozwój biznesu bardzo często wiąże się ze wzrostem zapotrzebowania na materiały i dokumenty w języku obcym. Jeżeli chcesz nawiązać współpracę z zagranicznymi kontrahentami lub zdobyć klientów z innych krajów, Twoja oferta musi być przede wszystkim odpowiednio przygotowana i dostosowana do ich potrzeb. Jednym z najważniejszych etapów rozwoju współpracy międzynarodowej jest bezsprzecznie przygotowanie materiałów oraz dokumentów w języku obcym. To własnie obcojęzyczna oferta przede wszystkim sprawi, że Twoja działalność rozwinie się. Dzięki wysokiej jakości tłumaczeniom dla firm, kontrahenci docenią to, że traktujesz ich poważnie, dlatego łatwiej będzie Ci do nich dotrzeć i rozwinąć współpracę.

Ogólne tłumaczenia dla firm

Niewątpliwie codzienna organizacja działalności firmy na rynku zagranicznym powinna być zbliżona do strategii stosowanej na rynku rodzimym. Oznacza to, że jeżeli podczas Twojej codziennie pracy w kontaktach z klientami korzystasz z określonych materiałów, będą Ci one prawdopodobnie potrzebne również w kontaktach z klientami z innych krajów. Właśnie dlatego warto pomyśleć o tym już na samym początku i zawczasu zlecić wykonanie ogólnych tłumaczeń dla firmy. Warto skupić się na tłumaczeniu dokumentów, np. regulaminów, streszczeń czy tekstów handlowych. Są one niezbędne w czasie dyskusji oraz negocjacji z partnerami. Dzięki dostępnej w naszym biurze tłumaczeń ofercie ogólnych tłumaczeń dla firm, wykonamy dla Ciebie wszystkie tłumaczenia niespecjalistycznych tekstów z i na język obcy. Sprawi to, że będziesz mógł prowadzić swobodne dyskusje z partnerami, bez obawy o nieścisłości czy brak odpowiednich materiałów.

Codzienne tłumaczenia dla firm

Codzienna działalność firmy za granicą wiąże się z bieżącym zapotrzebowaniem na tłumaczenia.
Szczególnym rodzajem ogólnych tłumaczeń dla firm jest tłumaczenie korespondencji. Jeżeli nie rozumiesz otrzymanych wiadomości lub chcesz przesłać swojemu klientowi korespondencję o wysokiej jakości, zdecyduj się tę usługę. To właśnie dobrze przetłumaczona korespondencja jest gwarancją sukcesu w kontaktach międzynarodowych. Dzięki bezbłędnym i rzeczowym wiadomościom, klienci będą postrzegać Cię jako rzetelnego partnera, z którym łatwo jest się skomunikować. W biurze tłumaczeń xnativi, ekspresowo przekładamy zarówno wiadomości z języka obcego na polski, jak z języka polskiego na obcy. W razie potrzeby możemy również dokonać tłumaczenia w dowolnej kombinacji językowej.

Specjalistyczne tłumaczenia dla firm

Dzięki szerokiej bazie tłumaczy, możemy zaoferować Ci specjalistyczne tłumaczenia dla firm w wielu dziedzinach. Wiemy, że w przypadku przekładu specjalistycznego, doskonała znajomość języka nie jest wystarczająca, dlatego wybór tłumacza do zlecenia nigdy nie jest przypadkowy. Bez względu na to, czy chcesz przetłumaczyć tekst medyczny, techniczny, prawniczy czy inny, do Twojego zlecenia dopasujemy specjalistę z doświadczeniem i praktyką w Twojej dziedzinie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że teksty specjalistyczne wymagają szczególnej uwagi, dlatego podczas ich tłumaczenia zwracamy uwagę nie tylko na ich poprawność, ale także merytoryczność. Zlecając specjalistycznych tłumaczenia dla firm w biurze tłumaczeń xnativi możesz być pewny, że zostanie ono potraktowane priorytetowo.

Tłumaczenia dla firm handlowych

Jeżeli prowadzisz firmę handlową i chcesz zwiększyć jej rozpoznawalność zagranicą, polecamy wykonanie niezbędnych tłumaczeń dla firm handlowych. Aby dotrzeć do jak największej liczy klientów, zdecyduj się na tłumaczenie strony internetowej. Przy realizacji tego rodzaju usługi ważne jest, by witryna była nie tylko świetnie przetłumaczona, ale również, by wszystkie znajdujące się na niej treści były dopasowane do oczekiwań i potrzeb klientów z innych krajów. Jeżeli Twoja działalność oparta jest o sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego, stworzenie wersji obcojęzycznej to konieczność. Decydując się na współpracę z nami, nie tylko przetłumaczymy treści w Twoim sklepie online, ale również sprawimy, że będą one efektywnie oddziaływać na kupujących.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W biurze tłumaczeń xnativi Twoja wygoda jest naszym priorytetem. Wykonujemy tłumaczenia oraz korektę językową tekstów z różnych dziedzin. Przetłumaczymy dla Ciebie zarówno teksty o tematyce ogólnej jak również specjalistycznej, np. z zakresu prawa, techniki lub medycyny. Ponadto specjalizujemy się w kompleksowym tłumaczeniu stron i sklepów internetowych. Powierzając nam tłumaczenie możesz być pewny, że usługa wykonana będzie na najwyższym poziomie.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!