Tłumaczenia dla branży edukacyjnej

Jeżeli potrzebujesz tłumaczenia materiałów dydaktycznych, szkoleń, artykułów naukowych i innych tekstów z branży edukacyjnej, zapoznaj się z naszą ofertą.

Tłumaczenia dla sektora edukacyjnego

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, sektor edukacyjny na całym świecie prężnie się rozwija. Osoby, które działają w nim na co dzień coraz częściej dostrzegają szerokie możliwości, jakie niesie za sobą działalność międzynarodowa. Obecnie tłumaczenia dla sektora edukacyjnego najczęściej obejmują przekład artykułów i publikacji naukowych, a także materiałów dydaktycznych, e-booków oraz platform e-learningowych.

Biuro tłumaczeń xnativi oferuje kompleksowe tłumaczenia na wszystkie języki dla sektora edukacyjnego. Tłumaczymy zarówno artykuły naukowe, podręczniki i prezentacje, jak również multimedialne materiały dydaktyczne oraz szkolenia online. Wielu naszych tłumaczy posiada odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i wiedzę z zakresu nauczania, dlatego wybierając nasz możesz być pewny, że materiały zachowają swoje walory edukacyjne. 

Oferta tłumaczeń

Jakie rodzaje tekstów tłumaczymy?

Publikacje naukowe
E-learning i materiały dydaktyczne
Podręczniki i e-booki
Szkolenia
Dokumentacje
Prezentacje
Skorzystaj z naszych tłumaczeń z zakresu IT!

Nasi klienci

  • Kadra nauczycielska

  • Firmy i jednostki szkoleniowe

  • Prelegenci

  • Firmy usługowe

  • Platformy edukacyjne

Tłumaczenie artykułów naukowych

Szczególna rolę w tłumaczeniu dla sektora edukacyjnego pełni przekład wykonywany dla pracowników uczelni wyższych. Są to najczęściej tłumaczenia artykułów naukowych, materiałów konferencyjnych oraz prezentacji. Wiele tekstów poświęconych jest skomplikowanym i innowacyjnym zagadnieniom, które nigdy wcześniej nie były poruszane. W biurze tłumaczeń xnativi nad tłumaczeniem artykułów naukowych zawsze pracują specjaliści z danej dziedziny. Pozwala nam to zapewnić wysoką jakość tekstu, adekwatnie dobrane słownictwo specjalistyczne, a także spójność całej wypowiedzi.

Z nami możesz być pewny, że zamówiony przekład będzie odpowiadać Twoim wymaganiom. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tłumaczenie artykułów naukowych wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Bardzo często od tego, w jaki sposób został przełożony dany tekst zależy jego odbiór za granicą. Dlatego podczas tłumaczenia jesteśmy otwarci na Twoje sugestie oraz potrzeby. W przypadku wątpliwości dotyczących treści artykułu naukowego, skontaktujemy się z Tobą. Dzięki rozmowie ustalimy wspólną strategię tłumaczenia

Potrzebujesz tłumaczenia z sektora edukacyjnego?

Chętnie przygotujemy dla Ciebie wycenę tłumaczenia z sektora edukacyjnego. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!