Tłumaczenia dla branży kosmetycznej

Potrzebujesz tłumaczenia z sektora kosmetycznego? Prześlij plik do wyceny lub skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia dla sektora kosmetycznego

Dynamiczny rozwój przemysłu kosmetycznego w Polsce wiąże się ze stałym wzrostem zainteresowania przekładem specjalistycznym. Tłumaczenia dla przemysłu kosmetycznego obejmują głównie specjalistyczne teksty opisujące urządzenia wykorzystywane w kosmetyce, a także ulotki i etykiety produktów. Są to teksty charakteryzujące się specjalistycznym słownictwem, których przełożenie na inny język wymaga odpowiedniego podejścia i doświadczenia.

W biurze tłumaczeń xnativi przetłumaczymy dla Ciebie zarówno specjalistyczne teksty z branży kosmetycznej, jak również teksty o charakterze sprzedażowym oraz marketingowym. Współpracujmy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami oraz native speakerami, którzy od lat działają w branży tłumaczeń. Oferujemy darmową i niezobowiązującą wycenę zlecenia, dzięki której w kilka minut poznasz koszt tłumaczenia i termin realizacji.

Oferta tłumaczeń

Jakie rodzaje tekstów tłumaczymy?

Etykiety i składy kosmetyków
Ulotki kosmetyków
Instrukcje obsługi przyrządów kosmetycznych
Opisy produktów
Strony internetowe
Materiały reklamowe
Skorzystaj z naszych tłumaczeń z zakresu hotelarstwa i podróży!

Dla kogo przeznaczona jest nasza oferta

  • Dla firm produkujących kosmetyki

  • Dla dystrybutorów kosmetyków

  • Dla salonów urody

  • Dla kosmetyczek i makijażystek

  • Dla właścicieli sklepów internetowych z kosmetykami

  • Dla wszystkich innych potrzebujących tłumaczeń z sektora kosmetycznego

Tłumaczenia dla branży kosmetycznej

Oprócz tłumaczeń dla firm produkcyjnych z branży kosmetycznej, dużą cześć naszej działalności stanowi praca nad tekstami dla salonów urody, kosmetyczek i makijażystek. Coraz większa liczba osób z zagranicy mieszkających w naszym kraju, sprawia, że tłumaczenie materiałów marketingowych i strony internetowej lokalnego salonu staje się dzisiaj koniecznością. Dzięki stronie internetowej w obcym języku, prestiż miejsca rośnie i dowiadują się o nim osoby porozumiewające się w innych językach.

Nasza działalność obejmuje również tłumaczenie sklepów internetowych w kosmetykami na różne języki. Dostarczamy profesjonalne teksty w obcych językach środków do pielęgnacji ciała oraz makijażu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tłumaczeniu sklepów internetowych, doskonale wiemy, jak stworzyć treści, które przyciągną odbiorców z zagranicy. Jeżeli działasz w sektorze kosmetycznym lub kosmetologicznym i potrzebujesz tłumaczeń, skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty, którą dla Ciebie przygotujemy!

Potrzebujesz tłumaczenia z sektora kosmetycznego?

Chętnie przygotujemy dla Ciebie wycenę tłumaczenia z branży kosmetycznej lub kosmetologicznej. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!