Tłumaczenia dla branży modowej

Tłumaczenia dla sklepów oraz firm z przemysłu odzieżowego i tekstyliowego.

Tłumaczenia dla sektora modowego

Biuro tłumaczeń xnativi oferuje kompleksowe wsparcie językowe dla wszystkich firm działających w przemyśle tekstylnym oraz odzieżowym. Tłumaczymy zarówno teksty ze skomplikowanym słownictwem branżowym, takie jak dokumentacje, instrukcje oraz patenty, jak również teksty sprzedażowo-marketingowe. Nasze tłumaczenia dla sektora modowego charakteryzują się wysoką jakością oraz naturalnością. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami oraz native speakerami.

Nasza firma oferuje tłumaczenia dla osób prywatnych oraz firm działających w branży fashion. Chętnie pomożemy przy zleceniach jednorazowych oraz długotrwałych projektach. Oprócz tłumaczeń dla sektora modowego, nasze usługi obejmują tworzenie tekstów marketingowych i spżedażowych od podstaw.

Oferta tłumaczeń

Jakie rodzaje tekstów tłumaczymy?

Dokumentacja, instrukcje i patenty
Sklepy internetowe z odzieżą
Filmy, nagrania YouTube
Artykuły prasowe
Prezentacje
Katalogi
Skorzystaj z naszych tłumaczeń z zakresu hotelarstwa i podróży!

Do kogo skierowana jest nasza oferta

Tłumaczenia dla sklepów internetowych z branży modowej

Biuro tłumaczeń xnativi specjalizuje się w tłumaczeniu sklepów internetowych na różne języki. Do grona naszych klientów należą firmy działające w sektorze odzieżowym. Tłumaczymy zarówno podstrony sklepów internetowych, jak również produkty. Nasza oferta obejmuje także tłumaczenie szablonów stron oraz mailingów. Dzięki wykorzystywaniu profesjonalnego oprogramowania tłumaczeniowego, bez problemu przetłumaczymy 

Tłumaczenie produktów do sklepu internetowego w naszym biurze wykonują wyłącznie osoby doświadczone, które na co dzień pracują z przekładem na potrzeby internetu. Dzięki temu przygotowane przez nas teksty są zawsze łatwe w odbiorze i dopasowane do potrzeb odbiorcy. Jeżeli prowadzisz już modowy sklep internetowy w obcym języku, rozważ również tłumaczenie postów blogowych. Obcojęzyczne wpisy zwiększą atrakcyjność Twojej strony i sprawią, że stanie się ona bardziej widoczna w wyszukiwarkach internetowych. 

Potrzebujesz tłumaczenia z sektora turystycznego?

Chętnie przygotujemy dla Ciebie wycenę tłumaczenia z branży hotelarskiej lub podróżniczej. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!