Tłumaczenia dla branży turystycznej

Tłumaczenia z zakresu hotelarstwa i podróży we wszystkich językach świata. Darmowa wycena w 15 minut.

Tłumaczenia dla sektora turystycznego

Rozwój turystyki i hotelarstwa na całym świecie jest nierozerwalnie związany z wysokim zapotrzebowaniem na usługi tłumaczeniowe. Biuro tłumaczeń xnativi oferuje najwyższej jakości tłumaczenia z sektora hotelarskiego oraz podróżniczego. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była dopasowana do Twoich wymagań. Tłumaczymy nie tylko teksty pisemne, ale także filmy oraz nagrania dźwiękowe.

Nasza firma oferuje tłumaczenia dla osób prywatnych oraz firm działających w branży turystycznej. Gwarantujemy profesjonalizm oraz szybką realizację zlecenia.  Oprócz tłumaczenia dokumentów, ofert, materiałów reklamowych i innych, możemy zaproponować Ci lokalizację treści. Jest to usługa, dzięki której otrzymasz tłumaczenie całkowicie dopasowane do potrzeb i wymagań odbiorcy docelowego, uwzględniające jego preferencje i przyzwyczajenia.

Oferta tłumaczeń

Jakie rodzaje tekstów tłumaczymy?

Dokumenty i korespondencja
Programy wycieczek i konspekty
Komunikaty prasowe
Foldery ofertowe, przewodniki, opisy wycieczek, ulotki
Strony internetowe, aplikacje
Filmy i relacje z podróży
Skorzystaj z naszych tłumaczeń z zakresu hotelarstwa i podróży!

Dla kogo przeznaczona jest nasza oferta

Tłumaczenia w turystyce

Jednym z najczęściej wykonywanych rodzajów przekładu w turystyce są tłumaczenia oraz lokalizacja stron internetowych. Właściciele portali internetowych coraz częściej próbują dotrzeć do podróżników z różnych krajów, oferując tłumaczenia oferty na różne popularne języki. Chociaż prym w tłumaczeniach turystycznych od wielu lat niezmiennie wiedzie angielski, to w ostatnich latach trend na tłumaczenia podróżniczych stron internetowych na inne języki ciągle się rozwija

Branża turystyczna rozwija się dynamicznie oferując klientom coraz większe możliwości odkrywania świata na własna rękę. Nowocześni turyści coraz częściej decydują się samodzielne zwiedzanie.  Aby im to umożliwić, wiele firm wprowadza systemy typu tourguide oraz aplikacje mobilne w różnych językach. Jeżeli chcesz zapewnić swoim klientom ciekawy program zwiedzania przetłumaczony i dostosowany przez profesjonalnego tłumacza, skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty, którą dla Ciebie przygotujemy!

Potrzebujesz tłumaczenia z sektora turystycznego?

Chętnie przygotujemy dla Ciebie wycenę tłumaczenia z branży hotelarskiej lub podróżniczej. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!