Tłumaczenia dla HR

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia dla działu kard, dobrze trafiłeś!

Tłumaczenia z zakresu HR

Specjaliści z branży HR są łącznikiem między pracownikami oraz zatrudniającym ich przedsiębiorcą. Do ich zdań należy rekrutacja pracowników, przygotowanie do pracy, organizacja niezbędnych szkoleń, a także wszelkie sprawy związane z codziennym działaniem przedsiębiorstwa. Dział kadr pośredniczy również w kontaktach z obcojęzycznymi pracownikami firmy, dlatego tak ważne jest by dysponował adekwatnymi tłumaczeniami z zakresu HR

W biurze tłumaczeń xnativi przygotujemy dla Ciebie tłumaczenia wszystkich dokumentów potrzebnych w dziale HR. Wykonujemy zarówno tłumaczenia ofert pracy, jak również niezbędnych dokumentów oraz regulaminów. Nasze tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne tworzymy w wielu językach, dzięki czemu możemy zaoferować Ci kompleksową pomoc i wsparcie językowe we wszystkich obszarach działania przedsiębiorstwa.

Oferta tłumaczeń

Jakie rodzaje tekstów tłumaczymy?

Oferty pracy
Opisy stanowisk
Materiały szkoleniowe
Prezentacje
Strony internetowe
Regulaminy
Skorzystaj z naszych tłumaczeń dla HR!

Dla kogo przeznaczona jest nasza oferta

  • Dla pracowników działów kadr

  • Dla firm z zakresu HR

  • Dla rekruterów

  • Dla właścicieli przedsiębiorstw

  • Dla firm szkoleniowych i szkoleniowców

  • Dla wszystkich innych potrzebujących tłumaczeń z sektora HR

Tłumaczenia ofert pracy

Jednym z filarów działalności działu HR w każdej firmie jest rekrutacja. W większości przypadków to właśnie pracownicy działu kadr są odpowiedzialni za tworzenie oraz publikowanie ofert pracy. Duże firmy działające na rynkach zagranicznych coraz częściej mają zapotrzebowanie na specjalistów posługujących się obcym językiem. W wielu przypadkach dużo bardziej efektywni mogą okazać się native speakerzy, niekoniecznie mówiący po polsku. Aby do nich dotrzeć, przedsiębiorstwa decydują się na przygotowanie tłumaczeń ofert pracy na obcy język.

Mamy duże doświadczenie w tłumaczeniu ofert pracy na różne języki. Nasi tłumacze chętnie przetłumaczą lub stworzą od nowa tekst dopasowany do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Gwarantujemy bezpłatną wycenę tłumaczenia w kwadrans oraz ekspresowe terminy realizacji. Twoje oferta może zostać przetłumaczona przez profesjonalnego tłumacza języka obcego lub native speakera. Skontaktuj się z nami w formularzu poniżej, by dowiedzieć się więcej na temat dostępnych tłumaczeń dla HR.

Potrzebujesz tłumaczenia z sektora turystycznego?

Chętnie przygotujemy dla Ciebie wycenę tłumaczenia z branży hotelarskiej lub podróżniczej. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!